Про це йдеться у звіті Міністерства юстиції.

До трійки найбільших боржників ввійшли "Суднобудівний завод імені 61 Комунара", яке заборгувало працівникам 30,1 млн грн, та футбольний клуб "Металіст" з боргом у майже 29 млн грн.

Читайте також: Міністр Петренко пригрозив криміналом та санкціями тим, хто не виплачує зарплати

Водночас, за словами міністра юстиції Павла Петренка, станом на сьогодні комунальне підприємство "Новомосковськтеплоенерго" погасило заборгованість своїм працівникам на 6,5 млн гривень. На користь працівників з ПрАТ "Азот" та ДП "Рівненський облавтодор" було стягенено 5,9 млн гривень. Окрім того, держслужбовці стягнули 2,9 млн гривень з ПАТ "Чернігівський завод радіоприладів".

Сьогодні на виконанні органів державної виконавчої служби перебуває 15,9 тис. виконавчих документів про стягнення зарплати на 392,5 млн грн. З початку року виконавцями стягнено 116,2 млн грн – кошти отримали 9 651 працівників,
– наголосив Павло Петренко.

Нагадаємо, з 2 квітня у Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Маріуполі, Торецьку та Сєверодонецьку розпочали роботу мобільні групи з ліквідації заборгованості по заробітній платі. До кінця цього місяця аналогічні групи запрацюють у Рівному, Запоріжжі, Миколаєві, Києві, Хмельницькому та Херсоні.