В цьому запевняє депутат Київської міськради Алла Шлапак. До того ж рішення, за її словами, приймається без дотриманням законних процедур. Як стало відомо, "Київводоканал" планує підняти розцінки на холодну воду та водовідведення ще 15% до понад 19 з половиною гривень за кубометр. Таке рішення монополіста вже підтримали в столичній адміністрації та передали на розгляд профільній Нацкомісії.

"Що стосується розгляду НКРЕ, вони зобов’язані проводити громадське обговорення запропонованого тарифу. На сьогоднішній день жодної пропозиції, жодної ініціативи від НКРЕКП щодо проведення такого обговорення в місті Києві не має. Мають бути надані обґрунтування, пояснення, чим зумовлено це підняття", – зазначила депутат Київської міськради, лідер партії "Соціальна справедливість" Алла Шлапак.

Збільшення тарифів у "Київводоканалі" аргументують зростанням цін на електроенергію та зношеністю мереж. Утім, не всі кияни із цим погоджуються.

"Неподобство. Просто неподобство. Перебої з водою, а про гарячу воду я взагалі мовчу. Знову, як кажуть, в кишені покладуть", – обурилась киянка Ірина Павлівна.

Більшість сімей встановили лічильники холодної води, і вони почали економити і, зрозуміло, що прибутки значно впали. І вони кажуть: наші прибутки впали, підніміть нам тарифи,
– сказав експерт з питань ЖКГ Олександр Сергієнко.

Кияни мають протистояти монополісту, захистити свої права.

"Закон стоїть на стороні монополістів, по суті на стороні олігархів. Сьогодні споживачі чи то холодної води чи то гарячої, чи то електроенергії, чи то управління будинків, є не захищеними", – зазначила депутат Київської міськради, лідер партії "Соціальна справедливість" Алла Шлапак.

Як наслідок, підвищення тарифів може лише погіршити ситуацію із водопостачанням. Адже чимало киян не зможуть оплачувати цю послугу.