Про це пише журналіст Сергій Андрушко у своєму блозі на "Українській правді".

У проекті держбюджету на проведення заходів із забезпечення безпеки посадових осіб та охорони органів державної влади заклали на 22 млн більше у порівнянні із 315 млн у 2013 році.

Окрім цього, на 2 млрд гривень планують збільшити витрати на МВС: цьогоріч українські платники податків витратили на міліцію 16 млрд, наступного планують закласти 18 млрд.

Також планується збільшити фінансування на участь внутрішніх військ МВС в охороні громадського порядку: у порівнянні з нинішнім роком, воно зросте на 79 млн. (до 1,382 млрд. грн). Додаткові витрати підуть на підвищення рівня грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу.

На Верховну Раду та апарат Державного управління справами (сюди ж входить Адміністрація Президента) витрати залишаються високими – 920 млн грн і 1 млрд 268 млн відповідно.

Санаторії для депутатів та їх помічників обійдуться у 81 млн грн, а для управління справами (Адміністрації Президента) витрати на курорти збільшили.

"Цього року коштом платників податків відпочивали на 100 млн і 674 тисячі, а наступного - вже на 102 млн і 852 тисячі", - пише Андрушко.

Також збільшено фінансування Євро-2012 на 662 млн грн.

Загалом за цієї статтею держава хоче витратити наступного року 1,698 млрд грн, підсумував журналіст.