Ще одна потенційна вакцина

У середу американська фармацевтична компанія Pfizer оприлюднила результати випробування на людині на ранньому етапі для BNT162b1, який розробили спільно з німецькою біотехнологічною фірмою BioNTech, пише Investing.

Прогнози Що буде з ціною золота до кінця 2020 року: прогноз аналітиків Bank of America

Як відреагувало золото

Ф'ючерси на золото знизилися на 0,16% до 1 777,05 долара, коли інвестори забрали свої гроші з безпечого активу, яким вважають золото, щоб вкластися у більш ризиковані, але водночас більш прибуткові активи. Активи, які зазвичай рухаються у зворотному напрямку до золота, у четвер зросли.

Але жовтий метал все-таки міг відреагувати зовсім по-іншому, адже вийшли новини не лише про потенційно нову вакцину. Кількість нових випадків COVID-19, що зростає, спонукала ВООЗ заявити, що деяким країнам доведеться повторно вводити карантин. У той же день Каліфорнія ввела деякі карантинні заходи, включаючи закриття барів та заборони на обід в ресторані.

Ситуація з COVID-19 у світі


Тим часом кількість випадків COVID-19 перевищила позначку 10,7 мільйона, свідчать дані Університету Джона Хопкінса. Кількість смертей у світі перевищила півмільйона. Найбільшими осередками захворювання залишаються США, Бразилія, Росія, Індія та Велика Британія.