Ціни на нафту 5 листопада

Ціна нафтових ф'ючерсів станом на ранок 5 листопада, згідно з даними біржових торгів на сайті Investing.com, виглядає наступним чином:

Читайте також Росія не пропускає вугілля з Казахстану до України: чим це загрожує

Рішення ОПЕК+

У заяві ОПЕК+ зазначається, що під час зустрічі було вирішено повторно підтвердити рішення від 18 липня 2021 року стосовно збільшення місячного загального видобутку на 0,4 мільйона барелів на добу на грудень 2021 року згідно з графіком.

Після рішення нарощувати видобуток до 400 тисяч барелів на добу щомісяця ОПЕК+ двічі протягом вересня – жовтня відмовлялись підвищувати квоти. Також у заяві ОПЕК відзначила "волатильність і нестабільність" ситуації, що зберігається у світовій енергетиці. Наступна зустріч ОПЕК+ відбудеться 2 грудня 2021 року.

Що таке ОПЕК+

ОПЕК+ – це домовленість, яка охоплює не лише 13 країн-членів ОПЕК, але й низку інших. Мовиться про Азербайджан, Бахрейн, Бруней, Казахстан, Малайзію, Оман, Південний Судан, Росію та Судан.
Членами ОПЕК є 13 країн: Алжир, Ангола, Венесуела, Габон, Екваторіальна Гвінея, Ірак, Іран, Республіка Конго, Кувейт, Лівія, Нігерія, ОАЕ та Саудівська Аравія.