Центробанк Росії припинив діяльність підрозділів 9 українських банків в окупованому Криму. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦБ Російської Федерації.

Зокрема Банк Росії припинив діяльність підрозділів "Ощадбанку", "Марфін Банку", "Укрсоцбанку", "Укрсиббанку", "Дельта Банку", CityCommerce Bank, банку "Форум", "Автокразбанку" і "Платинум Банку". Дане рішення Центробанк Росії пояснює невиконанням зобов'язань зазначених фінустанов перед вкладниками.

Прийняття Банком Росії рішення про припинення діяльності на території Криму і на території Севастополя структурних підрозділів вищевказаних кредитних установ є підставою для придбання автономною некомерційною організацією "Фонд захисту вкладників" прав по внесках і здійснення компенсаційних виплат, - йдеться у повідомленні регулятора.

Зазначимо, дані банки фактично вже припинили свою діяльність в Криму і не мають наміру її поновлювати до закінчення окупації.

Нагадаємо, на початку травня травня НБУ ухвалив постанову № 260, згідно з якою українські банки повинні припинити свою діяльність в Криму до закінчення окупації.