Про це мовиться у звіті рейтингового агентства Fitch.

Аналітики агентства вважають, що політика Трампа не матиме впливу на суверенний рейтинг США найближчим часом, проте у середньостроковій перспективі вплив економічної і податкової політики, обраної президентом Трампом буде негативним для суверенної кредитоспроможності країни.

Fitch вважає, що Трамп здійснюватиме передвиборну програму в залежності від того, наскільки новий глава США прагнутиме її здійснити і від його здатності реалізувати свою програму. А це, в свою чергу, залежатиме від ступеня співробітництва між президентом і республіканською більшістю голосів у Палаті представників і Сенаті, та наскільки демократи Сенату зможуть прийняти запропоновані заходи.

Читайте також: Найбагатші люди планети втратили мільярди після перемоги Трампа, – Bloomberg

Обрання президентом такої персони, як Трамп, може загострити інституційні відносини, хоча його перемога дасть йому значний політичний капітал.

Відповідно до прогнозів аналітиків, ранні показники економіки фінансуватимуть уряд і підвищення або зупинення межі федерального боргу, який затверджений до березня 2017 року.

Щодо економічної політики, то пропозиції Трампа включають в себе зниження податків, перегляд торговельних угод, суворіше ставлення до питання мігрантів, бізнесу, дерегуляції і підвищення витрат на інфраструктуру.

Читайте також: Спецслужби США побоюються передавати Трампу таємну інформацію, – ЗМІ

Фінансовий вплив плану Трампа буде негативним для суверенної кредитоспроможності США в середньостроковій перспективі, оскільки зниження податків саме собою не може генерувати достатнього зростання, щоб компенсувати втрати доходів.