Захмарні тарифи

З 1 липня в Україні почали діяти нові тарифи на тепло і гарячу воду. Тепер середня ціна за одну гігаколорію тепла становить 1043 гривні. В кожному регіоні тарифи різні, все залежить від теплопостачальника.

Детальніше про зміни тарифів дивіться у відео.


Водночас Кабмін пообіцяв, що до кінця 2016 року реальна зарплата має зрости на 5%.


Історичне рішення НАТО

За словами міністра оборони Польщі Антона Мацеревича, у Варшаві буде прийнято рішення, яке змусить Росію піти з захоплених територій України.

Під час саміту НАТО у Варшаві буде ухвалене знакове рішення. Протягом тривалого часу Росія думала, що має право оскаржити це рішення. До його прийняття у нас немає підстав про щось говорити,
– наголосив міністр.

Він зазначив, що рішення не є залякуванням, а стримуванням, аби РФ уникнула необдуманих кроків.

"Ми сподіваємося, що ці переговори призведуть до того, що Росія не тільки відмовиться від агресивних кроків, а й відступить з територій України, які вона незаконно зайняла", – сказав Мацеревич.


Курйоз дня: голий кандидат у депутати

У Херсоні в ніч 30 червня поліцейські затримали кандидата в народні депутати, який розгулював по готелю абсолютно голим. Це Віктор Коломойченко, кандидат у народні депутати на довиборах по 183 округу. Після затримання чоловік невідомо звідки витягнув своє посвідчення і показав його правоохоронцям.


Анонс

Антикорупційна прокуратура на 2 липня викликала на допит військового прокурора Костянтина Кулика, його підозрюють у незаконному збагаченні.