Про це йдеться у заяві п'ятницю управлінням з контролю над іноземними активами Мінфіну США.

Читайте також: Компанії російського олігарха Дерипаски втратили в ціні 2,5 мільярда доларів після санкцій США

Інвесторам з США "необхідно до 7 травня 2018 року позбутися шляхом продажу або переуступки прав неамериканським фізичним чи юридичним особам від акцій та інших активів групи En+, групи ГАЗ і Об'єднаної компанії "Русал", відзначило управління.

Мінфін також зобов'язав цих інвесторів протягом 10 робочих днів після 7 травня представити детальний звіт, які конкретно акції кому і коли продані.

Читайте також: США наклали санкції на зятя Путіна

Американським фізичним і юридичним особам "необхідно до 5 червня 2018 року згорнути операції, контракти або будь-які інші угоди, в тому числі що стосуються імпорту товарів, послуг або технологій в США", з 12 компаніями, які підпали під санкції, а також "з іншими юридичними особами, частка в 50% в яких прямо або опосередковано належить цим 12 компаніям".

У заяві вказані агрохолдинг "Кубань", "Базовий елемент", B-Finance, група En+, "Євросибенерго", група ГАЗ, "Газпром буріння", "Ладога менеджмент", NPV Engineering, "Ренова", "Російські машини", Об'єднана компанія "Русал".

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили персональні санкції проти наближених до президента Росії Володимира Путіна олігархів. У переліку опинилось 38 російських багатіїв.