Про це повідомляє ресурс "Новости Донбасса".

Зазначається, що наприкінці серпня – на початку вересня 2017 року відбудуться судові слухання, на яких так званий "Фонд держмайна ДНР" готується відсудити нерухоме майно низки українських компаній.

Тут мова, зокрема, йде про власність компанії ПрАТ "АПК-Інвест", нерухомість національної акціонерної компанії "Надра України", майно ТзОВ "Альткомавтотранс", банківські приміщення ЗАТ "Акціонерне комерційне промислово-інвестиційний банк", а також палац спорту "Динамо" , що належить фізкультурно-спортивному товариству "Динамо".

Читайте також: Терористи захопили житлові будинки неподалік Маріуполя

Зауважимо, що судове засідання про визнання права власності на "безхазяйне" нерухоме майно українських компаній, терористи готуються провести в арбітражному суді Донецька, а інформацію про проведення судового засідання злочинна організація "ДНР" розмістила на своєму офіційному сайті в розділі "Судові виклики".

Крім того, в "офіційному" електронному документі вказується, що після опублікування судового виклику власники українських компаній вважаються належним чином повідомлениними про місце, дату та час проведення судового засідання.

"В середині червня поточного року на офіційному сайті організації "ДНР" вже повідомлялося, що підконтрольний організації "Фонд держмайна" звернувся до місцевого господарського суду з проханням визнати права власності на безхазяйне майно українських власників. Серед вищезазначених компаній в списку судового позову було згадано також майно компанії ТзОВ "Дорожнє будівництво "Альтком", ТзОВ "Альтком "Бетон-буд", ПАТ "Артемівський завод з обробки кольорових металів", ТзОВ "Будівництво та монтаж", – додають журналісти видання.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2017 року терористи повідомили, що встановили контроль над усіма українськими підприємствами на окупованому Донбасі. Найбільше через так звану "націоналізацію" постраждав відомий український олігарх Рінат Ахметов.