"Інформація про те, що Нацкомпослуг планує підвищення тарифів на комунальні послуги на третину, розміщена у газеті "Дзеркало тижня" та передрукована деякими іншими інтернет-виданнями, не відповідає дійсності", - заявили у прес-службі Нацкомісії, повідомляє Gazeta.ua.

У повідомленні сказано, що наведені виданням розрахунки зробили влітку 2012 року у рамках виконання завдань з приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня.

"Восени 2012 року розрахунки були передані до Кабінету міністрів для погодження. Розрахунки показували, що доведення тарифів до рівня покриття буде доволі суттєвим і відчутним для населення. Оскільки соціальний захист населення - це один з пріоритетів державної політики, графік коригування тарифів був відхилений", - також заявили в Нацкомісії.

Крім того, відомство нагадало, що існує два терміни: "економічно обґрунтований" тариф (яким тариф повинен бути) і "тариф до оплати за надану послугу" (скільки сплачує населення зараз). У Нацкомісії уточнили, що на сьогодні ці дві величини не збігаються.

Нагадаємо, раніше у виданні “Дзеркало тижня” написали, що згідно з новими розрахунками, наданими уряду Нацкомісією в сфері комунальних послуг, тарифи необхідно збільшити в середньому на третину.