Тарифи на газ у березні

Нижче граничної ціни

З кінцем лютого газопостачальні компанії оприлюднюють ціни на березень, як і було обіцяно урядом, що запровадив "гарячу" ціну, вона не перевищить 6,99 гривні за куб. Проте, ряд газопостачальних компаній встановили ціну нижче граничної.

Актуально Як зекономити на газі: дієві поради зменшення суми в платіжці

8 газопостачальних компаній встановили ціну від 6,70 гривні до 6,97 гривні за кубометр, а саме:

  • Megawatt6,70 гривні за кубометр, що є найвигіднішою ціною для споживачів блакитного палива. Адже ціна на 9 копійок менше, аніж у лютому та січні.
  • "Агросинтез Трейдінг" – встановила ціну 6,75 гривні за куб, яка є на 7 копійок вигідніша за лютневу пропозицію газопостачальника.
  • "Газпромпостач" – вирішив не змінювати лютневу ціну, залишивши її на рівні 6,90 гривні за кубометр.

Тарифи в решті газопостачальних компаній

Решта ж постачальників залишили незмінну ціну. Так вартість одного кубометру у березні буде на рівні граничної ціни у розмірі 6,99 гривні за кубометр.

Гранична ціна уряду

Варто зазначити, що урядом була встановлена так звана фіксована гранична ціна. Зважаючи на це ряд газопостачальних компаній знизив ціну за куб до 6,99 гривні. Фіксована ціна була встановлена й на безпосередньо плату за розподіл блакитного палива. Проте, така ціна діятиме не довше ніж до 31 березня 2021 року.

Держава встановила граничну ціну на газ та його розподіл протягом лютого березня / 24 канал

Також Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що рішення про встановлення граничної ціни на газ не означає, що уряд відмовляється від розвитку ринку газу в Україні.