Фрагмент відео дискусії з’явився на Youtube-каналі ICTV.

"За що Ви повинні відповідати перш за все як прем’єр-міністр – за економічний курс країни. За весь час Вашого правління у країни так і не з’явився економічний курс, – зауважила вона.

Читайте також: Чи відправлять Гройсмана у відставку: думка експерта

Як наголошує журналістка, так сталося, що Україна має багате індустріальне минуле.

У нас є машинобудівні заводи, у нас є "Південмаш", "Антонов"… Але зараз ми розповідаємо, що у нас аграрна країна тощо. Ви тут казали ВВП зріс на 2%. Але вибачте, це стрибок дохлого собаки після величезного падіння, яке сталося на фоні Майдану, війни та всього іншого. Але насправді український ВВП залежить від сировинної кон’юнктури, оскільки наша економіка є абсолютно сировинною. І Ви за два роки не зробили нічого, що ситуацію з цією сировинною прокладкою, чим ми є, якось змінити,
– підкреслює Севгіль Мусаєва.

Крім того, представниця ЗМІ підкреслила, що Володимир Гройсман як прем’єр-міністр повинен звітувати не про ріст ВВП, не про те, що побудовано дороги, не про те, що підвищено зарплати, а про те, скільки робочих місць створено.

"І ось коли Ви будете створювати робочі місця, ось тоді економіка буде рости, тому що зараз це не є ростом", – резюмувала вона.