"Cхід-Eкспо – 2017" – це нова ініціатива для підтримки малого та середнього бізнесу (МСБ) Донецької та Луганської областей та розширення знань про підприємницьку діяльність, яка впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки урядів Польщі та Японії.

Захід відкриють: директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, представники Посольств Польщі та Японії.

У рамках дводенної виставки в Києві підприємці з Донецької та Луганської областей презентують понад 80 бізнесів, які вдало розвиваються в регіоні. До того ж, усі бажаючі почують надихаючі історії успіху та вдосконалять бізнес-знання.

Завдяки заходу у відвідувачів з’явиться можливість знайти бізнес-партнерів, клієнтів, ринки збуту та встановити прямі контакти з професіоналами у потрібній сфері з усіх куточків України.

Панельні дискусії, тренінги, бізнес-консультації та майстер-класи від відомих спікерів допоможуть отримати навички для особистісного розвитку і бізнесу. Представники міжнародних організацій розкажуть про програми, послуги та ресурси, які доступні в регіоні та країні в цілому. Запрошені експерти:

  • Бенедікт Герман, спеціаліст з питань політики Групи з підтримки для України Делегації Європейського Союзу в Україні.
  • Руслан Лемещук, викладач програм Executive МВА, автор спеціалізованих курсів в галузі управління змінами та розвитку бізнесу, управління людьми, лідерства та ділових комунікацій.
  • Сергій Комберянов, президент Lean Institute Ukraine (Київ). Займається впровадженням Lean на підприємствах України з 2013 року, до цього обіймав керівні посади в компаніях групи UDP, групи ISTIL та інші.
  • Владлен Сисун, експерт з маркетингу та цінової конкуренції в малому бізнесі. Координатор проекту ПРООН "Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств".
  • Олег Мирошніченко, тренер/консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки.
  • Дмитро Софина, ІТ-підприємець. Співзасновник та директор ІТ-компанії Addeesoft, яка реалізує складні IT-розробки у сфері фінансових технологій, агробізнесу, системи продажів та smart city.
  • Олексій Кошелєв, генеральний директор Центру бізнес-технологій Pro Business Center. Маркетолог, бізнес-аналітик.

Протягом двох днів учасники "Cхід-Eкспо 2017" обиратимуть найцікавіший бізнес, який отримає спеціальну відзнаку.

"Cхід-Eкспо 2017" буде цікавим та корисним не тільки власникам та керівникам малого та середнього бізнесу, а й усім, хто має жагу до нових знань та професійного розвитку. Також гості дізнаються про історії успіху підприємців, які отримали грант від ПРООН, що дозволив почати власний бізнес та успішно його розвивати.

Незважаючи на складну ситуацію на Донбасі, ділова активність людей залишається на високому рівні. Східний регіон України вже давно перестав бути місцем виключно з індустріальною історією. Сьогодні підприємці з Донецької та Луганської областей створюють успішні бізнеси в абсолютно різних сферах: IT-стартапи, виготовлення матеріалів з кам’яної солі для будівництва, миловаріння, робота з 3D-принтерами та багато цікавого.

Комплексна мета "Cхід-Eкспо 2017" створити якомога більше робочих місць для працевлаштування місцевого населення та завдяки МСБ забезпечити жителям Донбасу постійний дохід.

Довідка:

Проект "Cхід-Eкспо 2017" реалізується ПРООН за фінансової підтримки урядів Японії та Польщі. Партнери проекту: Донецька та Луганська обласні державні адміністрації, Луганська агенція регіонального розвитку, Торгово-промислова палата України і Торгово-промислова палата Донецької області.

Захід відбудеться:
Дата та час: 12 вересня (з 10:00 до 20:00) та 13 вересня (з 10:00 до 18:00)
Місце: приміщення Торгово-промислової палати України, вулиця Велика Житомирська, 33.

Вхід вільний!
Подробиці на сайті.