Журналісти 24 каналу розпитали організаторів турніру, як туди потрапити та що варто врахувати, щоб успішно себе проявити.

Цікаво "Депозити", NFT та ігри: як еволюціонували криптобіржі

Що таке WSOT

WSOT (World Series of Trading) – це найбільше змагання трейдерів у світі від криптобіржі Bybit. Минулого року у ньому взяли участь майже 35 тисяч трейдерів з усього світу. В рамках змагання можна створювати команди мінімум з 10 осіб або брати участь індивідуально.

Бен Чжоу

CEO Bybit

Цього року WSOT влаштовує гонку нового рівня. Ми запрошуємо геймерів, трейдерів та згуртовані команди приєднатися до змагання та випробувати удачу у найбільшому турнірі з криптотрейдингу у світі. Більше того, ми хочемо використати цю можливість, щоб підвищити фінансову грамотність та загальнодоступність інвестицій, а також надати джерело благополуччя простим людям.

Призовий фонд

Цього року Bybit знову збільшив призовий фонд. Загалом він становить 8 мільйонів USDT (1 USDT = 1 долару США):

  • 6 мільйонів USDT на командні перегони;
  • 1 мільйон USDT на індивідуальні перегони;
  • 1 мільйон USDT – трофеї у швидкісній зоні.

А тепер розберемося детальніше щодо командних перегонів. Основну частину винагороди (60% призового фонду) отримають 10 найкращих команд за показником P&L (%) – найкраще співвідношення прибутку та збитку. З кожної з цих команд капітани отримають 20% від винагороди команди, ще 30% розподіляються між найкращими 10 учасниками команди, а решта – між всіма, хто досягнув порогу об’єму.

Ще 20% призового фонду розподіляють серед 10 найкращих учасників за індивідуальним P&L (%), тобто наскільки вони змогли збільшити свій початковий вклад (тут важлива ефективність трейдингу, а не початкова сума). Решта 20% – серед 10 найкращих учасників за індивідуальним прибутком (тут важлива величина початкової суми). Більше про правила читайте за посиланням.

На індивідуальних перегонах змагатимуться 5 тисяч трейдерів, які матимуть найвищий об’єм спотової торгівлі. Також важливо запрошувати друзів-трейдерів – за це даватимуть винагороди до 3 тисяч USDT.

Крім того, для учасників передбачені й інші приємні бонуси:

  • Перші 20 користувачів, які з 21:00 за київським часом 26 травня по 13:00 27 червня 2022 року запросять найбільше друзів, що зареєструються на Bybit і внесуть більше ніж 500 USDT, отримають картку x2, яка подвоює торговий об’єм в індивідуальних перегонах на споті.
  • Ті, хто не потрапить у топ-20, все одно отримають знижку до 20% на торгові комісії, запросивши друзів приєднатися до турніру.
  • Учасники, які зареєструються в період з 10 червня по 12 червня отримають 50 доларів як бонус за ранню реєстрацію.
  • Трейдери, які увійдуть у число перших 1000, хто пройде перевірку KYC рівня 1, виграють NFT на Launchpad.
  • Гарантовано зможуть отримати приз ті, хто виконає будь-яке з 16 завдань, про які криптобіржа оголосить пізніше. Серед призів – DOGE, SHIB, деривативний бонус, картка збільшення поточних активів у x10 і такі NFT, як Mutant Ape Yacht Club!

WSOT несе в собі основну ідею Bybit: надавати чесні, справедливі та рівні умови для талановитих трейдерів. Ми створили надшвидку платформу, якій довіряють як досвідчені трейдери, такі і нові користувачі. І ми віримо, що у новому світі цифрової економіки у всіх мають бути рівні можливості заробітку за допомогою технологій,
– заявив Бен Чжоу.

Як взяти участь в турнірі

Щоб стати учасником команди, потрібно відповідати певним вимогам. Порогове значення сукупних активів має бути щонайменше 500 USDT. Проте деякі капітани можуть встановити додаткові умови для того, щоб долучити когось до своєї команди.

Якщо ви відповідаєте вимогам, то можете долучитися вже до готової команди на сторінці змагань. Або долучитися до посилання, яке вам надіслав друг.

Ви також можете створити власну команду і бути в ній капітаном, зареєструвавшись на сторінці реєстрації капітана WSOT. Нагадаємо, що 10 капітанів найкращих команд отримають 20% бонусного фонду команди.

Календар турніру

  • Розминка. З 26 травня 21:00 трейдери можуть активніше слідкувати за новинами WSOT, адже будуть детальніше розповідати про графік турніру та його правила.
  • Рання реєстрація. З 13:00 10 червня по 13:00 12 червня триватиме рання реєстрації. Її учасники отримають 50 доларів бонусу.
  • Реєстрація. Після цього почнеться звичайна реєстрація, яка триватиме до 27 червня 13:00.
  • Пізня реєстрація. Останній шанс долучитися до турніру буде ще до 7 липня 13:00.
  • Трофеї у швидкісній зоні. Ще на етапі реєстрації (з 22 червня по 17 липня) почнуться щоденні лотереї та розіграші. Нагадаємо, що їх призовий фонд – 1 мільйон доларів.
  • Змагання. Те, чого всі чекають, почнеться 27 червня о 13:00. Змагання в командних та індивідуальних перегонах триватимуть до 17 липня.
  • Виплата нагород. По завершенню турніру почнеться вручення призів переможцям, яке триватиме до 1 серпня.

Поради від минулорічного переможця

Минулого року перемогла команда на чолі з Ан Сі-ху. Їхній P&L склав 2 045% і вони отримали нагороду в 840 тисяч доларів. Він почав займатися криптотрейдингом ще у 2018 році, і за цей час вже може похвалитися великими досягненнями у сфері. У 2020 році він виграв змагання з індивідуального трейдингу Bybit з прибутком 12 300%!

Переможець турніру у 2021 році
Переможець турніру у 2021 році / Фото Bybit

Він розповів, що минулого року на WSOT його стратегія полягала в тому, щоб зайняти перше місце в таблиці лідерів ближче до кінця змагання. Останні 3 – 4 дні його команда працювала над тим, щоб зберігати “комфортну” дистанцію від команди на другому місці.

Минулорічний чемпіон радить збільшувати свої доходи, торгуючи біткойном, а не прагнути високого прибутку за допомогою альткойнів. Хоча високоприбуткові криптовалюти здаються привабливими, але найчастіше вони ведуть до збитків.

Не будьте надто жадібними, щоб не зіпсувати все із самого початку. Просто тримайте темп, торгуйте стабільно, і ви обов'язково досягнете хороших результатів,
– запевняє Ан Сі-ху.

Трейдер-переможець також дає пораду й тим, хто планує стати капітаном команди. Окрім навичок торгівлі, капітану важливо вміти керувати та надихати учасників. Ці вміння є вирішальними на змаганні.