Про це він сказав під час зустрічі з Міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським, повідомляє прес-служба президента.

За словами Турчинова, влада робить все, щоб проблеми на Сході нашої країни не впливали на ситуацію, що склалась у всій Україні.

Для нас дуже важливо стабілізувати економіку та щоби запрацював механізм реформ, який зараз впроваджується Кабінетом Міністрів,
- наголосив глава держави.

Він зазначив, що ситуація, яка зараз склалась в економіці Донецької та Луганської областей, є катастрофічною.

“Терористи нападають на банки та місцеві казначейства, що призвело до зупинки розрахунків у цих регіонах. Тобто дії злочинців загрожують не тільки життю і здоров'ю громадян, а й безпосередньо їх добробуту”, - сказав Турчинов.

Він також додав, що з вини терористів можуть бути припинені виплати зарплат та пенсій в центральній частині Донецької та Луганської області.

Читайте також: НБУ відновив виплати в Донецькій області, — ОДА

“Саме тому влада продовжуватиме Антитерористичну операцію проти тих, хто зі зброєю в руках воює проти України”, - пояснив Турчинов.

Нагадаємо, Олександр Турчинов наголосив, що дії сепаратистів у Донецькій і Луганській областях загрожують благополуччю громадян, і закликав жителів цих регіонів підтримати Антитерористичну операцію.