Чинний президент України Петро Порошенко порівняно з минулорічним рейтингом піднявся з 12 на 8 сходинку, однак його статки зменшились зі 730 мільйонів доларів до 679 мільйонів доларів.

Це своєю чергою не завадило Порошенку обійти опального олігарха Дмитра Фірташа, який наразі посідає 9 сходинку зі статками в 665 мільйонів доларів.

Традиційно лідирує у списку найбагатших людей України олігарх та власник компанії SCM Рінат Ахметов — його статки сягають 3,1 мільярда доларів.

Другим йде екс-голова Дніпропетровської ОДА та власник групи "Приват" Ігор Коломойський — 1,4 мільярда доларів статків.

Аналогічні показники має і його партнер по бізнесу Геннадій Боголюбов, який розмістився 3-м. Потрапили до першої п’ятірки також і зять екс-президента Леоніда Кучми та засновник інвестиційно-консалтингової компанії EastOne Віктор Пінчук (1,4 мільярда доларів) та голова правління ПАТ "Миронівський хлібопродукт" Юрій Костюк (769 мільонів доларів).

Цікаво, що серед новачків у списку опинились екс-міністр охорони навколишнього природного середовища Микола Злочевський, який посів 32-гу сходинку зі 148 мільйонами доларів, Володимир і Віталій Клички – 63 місце та 80 мільйонів доларів і співвласник інтернет-магазину Rozetka.ua Владислав Чечоткін, який із 66 мільйонами доларів опинився на 74 місці у рейтингу товстосумів.

Додамо, що підвищив свої позиції у рейтингу і екс-нардеп від Партії регіонів та голова правління компанії "Конті" Борис Колесніков. Цього року в нього 135 мільйонів гривень, а на 57 рядку опинився співголова депутатської групи "Відродження" Віталій Хомутиннік з 88 мільйонами доларів.

Читайте також: Рейтинг найбагатших українців — Порошенко розбагатів на 100 мільйонів