Відповідний документ розміщений на сайті Федерального реєстру США.

Читайте також: Непередбачуваний і сенсаційний: чим дивуватиме Трамп в ООН

Російським підприємствам, які потрапили у список, фактично закривають легальний доступ до американських товарів і технологій. Офіційно від 26 вересня 2018 року санкції повинні набрати чинності.

Підприємствам, які потрапили у список, закривають легальний доступ до американських товарів та технологій. Тобто, американське міністерство буде відмовляти у ліцензії на постачання тим, хто захоче продати будь-який американський товар російським компаніям із опублікованого списку.

Це означає заборону на постачання будь-якого товару або програмного продукту американського походження, на який поширюються правила експортного контролю США.

Зазначається, що науково-дослідний інститут "Вектор", науково-виробниче підприємство (НВП) "Гамма", компанія "Сайрус Системс" і група компаній "Інфотекс" звинувачуються в тому, що вони сприяли зловмисній діяльності РФ у кіберпросторі. Науково-виробниче підприємство підводних технологій "Океанос" і компанія "Дайвтехносервіс" звинувачуються у наданні підтримки військово-морському флоту Росії і постачанні військовим обладнання.

Нагадаємо, що у червні 2018 року компанію "Дайвтехносервіс" внесли до списку санкцій Мінфіну США. Тоді заявлялося, що компанія поставляє спецслужбам Росії обладнання для підводних робіт, що створює загрозу комунікаціям, що зв'язують США з Європою.

Читайте також: Істерика і нечесна конкуренція: як в Кремлі відреагували на нові санкції США

В чорний список за підтримку діяльності російських компаній військової аерокосмічної галузі також внесли ще п'ять російських компаній – "Аэрокомпозит", "Обнінське науково-виробниче підприємство "Технология", конструкторське бюро "Авиадвигатель", науково-виробнича корпорація "Системи прецизійного приладобудування" (АТ "НПК" СПП ") і Воронезький НДІ "Вега" внесені в чорний список Мінторгу США.

Також до списку санкцій внесли групу компаній Nilco Group, що має офіси не тільки в Москві, але і в Мінську і Тегерані. Причина – компанія брала участь в наданні матеріальної підтримки іранській ракетній програмі.