Спікер Палати представників Ненсі Пелосі і лідер демократів у Сенаті Чак Шумер заблокували виплати з безробіття, написав у твіттері Дональд Трамп.

Читайте також Для стримування Китаю та Росії: у Пентагоні закликали зміцнювати сили НАТО

Це так жахливо, особливо враховуючи те, що вони повністю усвідомлюють, що це не вина працівників, що вони безробітні, це вина Китаю,
– зазначив лідер США.

Пандемія коронавірусу чинила серйозний вплив на американську економіку, зокрема й на рівень безробіття.

Раніше голова Федеральної резервної системи США, яка є центральним банком країни, Джером Пауелл розповів про статистику безробіття.

Безробіття у США від початку карантину

  • У березні та квітні через жорсткі обмежувальні заходи 22 мільйони американців втратили роботу, приблизно третина з них з травня змогли знайти нову.
  • За словами глави ФРС, рівень безробіття в США становить 11,1%. Це набагато вище, ніж до спалаху коронавірусу, а також більше, ніж під час світової фінансової кризи 2008 року.

Дізнайтеся більше Відповідальність Китаю за COVID-19: що відомо про шокуючий звіт спецслужб країн Заходу

Інші звинувачення Трампа у сторону Китаю

  • Американський президент раніше неодноразово повторював, що вважає Китай відповідальним за початок пандемії COVID-19 у світі.
  • Зокрема, Вашингтон звинувачує Пекін в приховуванні інформації про походження вірусу, а також масштаби поширення інфекції.
  • У Китаї такі висловлювання спростовують. Мовляв, там нічого не приховували. У китайському МЗС висловили жаль, що "деякі політики використовують ситуацію з вірусом для цькування Китаю".