Про це повідомляє прес-служба уряду з посиланням на слова прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Читайте також: Коли підвищать тарифи на газ для населення: версія експерта

Зазначимо, що у розрахунку на кожного українця ця сума складе близько 350 доларів.

У жодному разі не можна допустити дефолту - це миттєве зростання цін і знецінення зарплат. Тож ми маємо йти на виконання зобов’язань,
– сказав Гройсман.

За словами прем'єра, вирішенню проблеми із заборгованістю має сприяти запровадження системної боргової політики.

12 вересня міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик підтвердив, що ціна на газ для населення в Україні зросте, і переговори з цього приводу Кабмін уже веде з МВФ.
28 вересня Кабінет міністрів України на своєму засіданні продовжив дію спеціальних зобов'язань з (PSO) продажу природного газу для потреб населення і теплокомуненерго за зниженою ціною до 18 жовтня. Це означає, що вартість газу для українців зросте не 1 жовтня, як передбачалося раніше, а 18. З 1 жовтня 2018 року в Україні на майже 10% зростуть ціни на газ для промисловості.

Що вимагає МВФ від України?Головною умовою отримання нового траншу від МВФ – є підвищення ціни на газ для населення до ринкового рівня і збалансування держбюджету України, щоб дефіцит не перевищував 2,5% від ВВП. Ще однією важливою умовою отримання траншу було створення Антикорупційного суду. Яку Україна формально виконала.