За даними ДФС, у Києві проживає 1092 мільйонера. Це на чверть більше, аніж було минулоріч.

"З офіційними шістьма нулями у поданих деклараціях наразі налічується 1092 киянина, що на четверть більше ніж торік. Традиційно, найбільша кількість столичних мільйонерів проживають у Печерському (219), Шевченківському (191) та Голосіївському (122) районах столиці. Загалом, вони задекларували 9 мільярдів 555 мільйонів гривень, що майже на 60% більше ніж у минулому році та мають сплатити податку на доходи фізичних осіб в сумі понад 451 мільйон гривень і майже 48 мільйонів гривень військового збору", – розповіла начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко.

Читайте також: Як на курс гривні впливають гроші українських заробітчан: фінансовий експерт дав пояснення

Окрім офіційних мільйонерів, є ще чимало цікавих фактів у поданих деклараціях киян. Так, наймолодшому декларанту є лише чотири роки. Він отримав спадок в кілька десятків тисяч гривень. Найстарший – 89-річний мешканець Печерського району, який також отримав дохід у вигляді спадщини, проте вже на суму в понад пів мільйона гривень.

Керівник столичного управління фіскальної служби повідомила, що від початку 2018 року у Києві вже подано понад 11 тисяч декларацій про майновий стан та доходи із загальною сумою задекларованого доходу в 11 мільярдів 62 мільйони гривень. За поданими деклараціями до бюджету мають надійти понад 507 мільйонів гривень ПДФО та близько 55 мільйонів гривень військового збору.

Читайте також: Прогноз економіки України на 2018-2021 роки: долар буде за 30 гривень, ВВП сповільнить зростання

Людмила Демченко закцентувала увагу, що в українців залишилось зовсім обмаль часу, щоб встигнути виконати свій конституційний обов’язок – кампанія декларування доходів завершується 1 травня 2018 року