Про це йдеться в листі УГД на адресу «Нафтогазу», підписаним новим главою компанії Олегом Прохоренко, який опублікував ресурс OilNews.

"ПАТ "Укргазвидобування" повідомляє, що не може виконати зазначені в рішенні від 30 червня 2015 вимоги", — йдеться в листі.

Голова найбільшої газодобувної компанії країни аргументує свою відмову, посилаючись на статті закону "Про управління об'єктами держвласності" і на судові рішення, які, як вважають менеджери компанії, звільняють ПАТ від обов'язку виплачувати дивіденди до державного бюджету.

30 червня акціонер ПАТ "Укргазвидобування" прийняв рішення про виплату дивідендів за підсумками фінансової діяльності компанії в 2012-2013 роках. У сумі УГД повинна направити до бюджету майже 130 млн гривень. Необхідно відзначити, що багатомільярдна заборгованість "Нафтогазу" за поставлений ПАТ газ є основною причиною складного фінансового становища "Укргазвидобування".

25 червня ПАТ "Укргазвидобування" очолив Олег Прохоренко (на фото), який, за даними OilNews, є ставлеником прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

З жовтня 2014 "Нафтогаз" також очікує виплати дивідендів від найбільшої нафтовидобувної компанії "Укрнафта", що контролюється групою "Приват".