Про це пишуть "Українські новини".

"Ми виробничники і нас, насамперед, у тендерній процедурі хвилює якісне проведення робіт і їх результати у вигляді покращених характеристик акваторії та дотримання безпеки мореплавства", – сказав Максим Широков.

Крім того, він спростував інформацію Сергія Лещенка про офшорні корені компанії – учасника тендеру "Ян де Нул Україна" і детально описав формулу, з якої складався кінцевий бал учасників торгів.

При проведенні закупівлі адміністрація порту робила все для того, щоб уникнути ризиків втрати коштів державного підприємства.

"Умови торгів були неодноразово перевірені СБУ, профільним міністерством, Держаудитслужбою. У своєму листі керівництво Держаудитслужби однозначно заявило про невідповідність вимогам законодавства пропозицій компаній ТОВ "Техморгидрострой-Миколаїв" та ДП "Ван Оорд Україна" Компанії "Ван Оорд Дреджинг енд Марін Контракторс Б. В." та відповідно тендерної документації ТОВ "Ян де Нул Україна" і АТ "Будівельний та технічний флот".

21 вересня, після акцепту пропозиції компанії Ян де Ннл, АТ "Будівельний та технічний флот" та ДП "Ван Оорд Україна" Компанії "Ван Оорд Дреджинг енд Марін Контракторс Б. В." звернулися із скаргами до Антимонопольного комітету України. Таким чином АМКУ була припинена процедура торгів", – зазначив Максим Широков.