Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Читайте також: Китайські інвестори готові активно вкладати кошти в Україну

Уже третій рік, на жаль, на першому місці серед зазначених інвесторами проблем, що стримують інвестування в Україну, значиться корупція. Показник дещо знизився порівняно з минулим роком, але все одно залишається на першому місці,
– сказав президент Dragon Capital Томаш Фіала.

Другою на заваді інвестиціям в Україну є недовіра до судової влади, а на третє місце посіла нестабільна валюта і фінансова система на тлі погіршення ставлення міжнародних інвесторів до країн, що розвиваються.

На четверте місце змістився фактор монополізації влади олігархами і конфлікту інтересів між політиками та бізнесом. А на п'ятій сходинці опинився військовий конфлікт України з Росією.

Фіала також розповів, що інвестори очікують від існуючої, або вже наступної влади, яка буде обрана на виборах у 2019 році, перш за все, на ефективну боротьбу з корупцією. Крім того, інвестори наголошують на необхідності перезапуску судової системи і вирішення проблеми конфлікту інтересів.

До слова, згідно з даними Державної служби статистики, обсяг капітальних інвестицій в Україні за перше півріччя 2018 року зріс більш ніж на 26%.