Таку думку в коментарі виданню "Обозреватель" висловив народний депутат України та координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Санкції – питання спірне. Ми прекрасно розуміємо, що санкції діють, це величезний удар по економіці. Але треба розуміти, що у російської економіки, яка довгі роки акумулювала колосальні кошти від продажу енергоносіїв, є серйозний "підшкірний жир". Звичайно, скільки б не було нафтодоларів, вони не нескінченні. Але це може бути довгою стратегією", – пояснив Тимчук.

Читайте також: Якими санкціями стурбовані російські посадовці

Водночас він зазначив, що в України натомість "підшкірного жиру" набагато менше. Українське суспільство втомилося від війни.

"Тому я думаю, що немає сенсу змагатися з Росією, хто більше протримається", – сказав нардеп.

Він також висловив думку, що узагалі не було сенсу розраховувати на те, що під вантажем санкцій щодо Росії, запроваджених з 2014 року, "російська економіка завалиться".

Ми розраховували на те, що саме російське населення почне реагувати на те, що їм доводиться затягувати паски, і що це невдоволення буде впливати на Кремль, на Путіна, який, побоюючись втратити рейтинг, буде все-таки робити якісь заходи, в першу чергу, припиняючи агресію проти України,
– розповів Тимчук.

Він також констатував той факт, що у війні "холодильника проти телевізора" в Росії наразі перемагає останній.

"Наразі російська пропаганда, як ми переконалися, виявилася сильнішою від холодильника. Холодильник рано чи пізно переможе телевізор, але це питання часу. Російське суспільство виявилося занадто зомбованим. Невдоволення від зниження рівня життя росіян за допомогою пропаганди трансформували у зростання ненависті до Заходу і до України, замість того, щоб звернути увагу на своїх правителів, які довели до цього", – розповів нардеп.