Про це розповіли представники компанії Prom.ua, передає видання AIN.UA.

Важливо: Грошові перекази через Viber: у месенджері з’явилась нова послуга

Чому зробили безкоштовною

Як розповіли в компанії, середній чек у них зараз становить 800 гривень. Та користувачі повинні ще доплачувати за доставку, приблизно 80 гривень.

Тобто покупцеві потрібно до вартості замовленого товару додавати ще 10%. Тож це могло повпливати на вибір. До речі, це стосується і післяплати.

"Майже 40% покупців, оформляючи замовлення на маркетплейсі, вибирають післяплату, щоб спершу переконатися, що товар підходить. Це додаткові витрати на пересилку. Ми позбавимо покупців і від них", – заявив CEO Prom.ua Іван Портний.

Замовити безкоштовну доставку можна на будь-який товар вагою до 30 кг для великого відділення і до 15 кг для маленького.

Як оформити безкоштовну доставку

Аби скористатись безкоштовною доставкою, продавець має підключити Justin в маркеті додатків Prom.ua. Коли покупець оформлює замовлення, він має відфільтрувати товар із "Безкоштовною доставкою з Prom".

Що таке маркетплейс? Це майданчик, який є посередником між продавцями та покупцями в e-commerce. Тобто один сайт збирає різні позиції товарів від різних продавців, що дає змогу підвищити конкуренцію між продавцями та зберегти час на пошук.

Найбільш відомі приклади глобальних маркетплейсів: Amazon і Alibaba Group. В Україні це є Prom.ua та Rozetka.ua.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно