Про це "Громадському ТБ" сказав британський підприємець, мільярдер, засновника Virgin Group сер Річард Бренсон.

"Мені здається, ваш президент має найважчу роботу з усіх голів держав у світі, я точно йому не заздрю. Не знаю деталей того, що робить уряд, але з того, що бачу з боку, він дуже важко працює, намагаючись отримати фінансову підтримку для вашої країни, заохотити інвесторів, розібратися із ситуацією на сході України, а там технічно, все ж, війна. Я вважаю, він і його команда роблять усе, що можуть. Вибачте, просто дійсно не знаю деталей", — сказав британський підприємець.

У бізнесі потрібно сприймати весь світ як одну велику країну, а не країну, де живеш — як увесь світ... Українські підприємці повинні виходити на світовий ринок, займатися там бізнесом і намагатися залучати зароблені кошти до України,
— зазначив сер Річард Бренсон.

На його думку, часто, коли ситуація складна — це найкращий час для інвестицій. "В Україні зараз дуже складно, а найкращі інвестори вкладають кошти у країни саме у такі моменти. Очевидно, розголос навколо подій, що тут відбуваються, не йде вам не користь. Проте особисто я вважаю, що Україна — хороше місце для інвестування. Думаю, гірше, ніж сьогодні – уже не буде у сфері фінансів", — зазначив бізнесмен.

Читайте також: Україна має шанси стати експортером газу, — єврокомісар

Як відомо, Україна потребує 40 мільярдів доларів фінансової допомоги до 2018 року.