Під час сьогоднішнього засідання розпорядник майна компанії "АероСвіт" Леонід Талан повідомив, що він повинен провести інвентаризацію всього майна компанії. Оскільки його багато і воно розміщене у різних містах, Талан попросив відтермінування до 22 березня.

Суддя Антон Лопатін, натомість, обмежив час для інвентаризації трьома тижнями. Своє рішення він пояснив соціальним резонансом цієї справи.

За словами Лопатіна, якщо вартість майна компанії виявиться більшою, ніж сумарні вимоги кредиторів, необхідності відкриття провадження щодо банкрутства "АероСвіту" не буде.

Нагадаємо, 29 грудня 2012 госпсуд Київської області почав провадження у справі про банкрутство "АероСвіту" за ініціативою самої компанії, призначивши розгляд справи на підготовчому засіданні на 23 січня 2013 року.

Бориспільська податкова інспекція Київської області просить Київський апеляційний господарський суд скасувати постанову Господарського суду київської області щодо визнання компанії "Аеросвіт" банкрутом.

До слова, міністр інфраструктури України Володимир Козак переконаний, що складну ситуацію, в якій опинилась компанія "АероСвіт", вдасться вирішити, не допустивши її банкрутства.