Чому "Сбербанку" повинен змінити назву

Підставою для такого рішення стала необхідність вчинення дочкою "Сбербанку" низки заходів для зміни назви, строки виконання яких залежать, зокрема, від третіх осіб.

Раніше Російський "Сбербанк" програв: йому заборонили використовувати свою назву в Україні

Також "Сбербанку" потрібно більше часу й з огляду на розгалуженість мережі банку, кількість клієнтів та держателів карток з позначенням "Сбербанк". Суд зазначив, що такі картки підлягають вилученню, водночас "діяльність з надання банківських та фінансових послуг банку має бути безперервна".

Що думають в "Ощадбанку" стосовно відтермінування для "Сбербанку"

У ході судового процесу "Ощадбанк" висловлював думку, що клопотання щодо перенесення терміну є безпідставним, а "підрахунки строку виконання рішення суду не заслуговують на увагу через їхню невідповідність дійсності та надуманість".

Що цьому передувало

  • У січні 2016 року "Ощадбанк" заявив, що "Сбербанк Росії" використовує торговельну марку "Сбербанк" незаконно. Там поскаржилися, що це може заплутати клієнтів.
  • Натомість російська компанія подала позов до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та "Державного ощадного банку України".
  • Там намагалися переконати суд в тому, що реєстрація "Ощадбанком" ТМ "Сбербанк" в Україні нібито порушила права "Сбербанку Росії". Втім, безуспішно.