Справу розглядали понад 5 років. Інтереси "Ощадбанку" представляли зовнішні адвокати Ярослав та Тетяна Огнев’юки.

Раніше Суд зобов'язав російський "Сбербанк" відмовитися від доменного імені

Багаторічний судовий спір з ПАТ "Сбербанк Росії" та АТ "Сбербанк" стосувався захисту прав на торговельну марку "Сбербанк" на території України. Справа, яку відкрили ще у 2016 році, налічує 30 томів матеріалів. В "Ощадбанку" пояснили, що розгляд справи затягнувся, зокрема, через її складність та активне протистояння російського "Сбербанку".

В "Ощадбанку" запевнили, що остаточна перемога у справі не вплине на права та обов'язки клієнтів українського банку-опонента. Водночас це рішення дозволить захистити права та інтереси своїх клієнтів.

Що цьому передувало

  • У січні 2016 року "Ощадбанк" заявив, що "Сбербанк Росії" використовує торговельну марку "Сбербанк" незаконно. Там поскаржилися, що це може заплутати клієнтів.
  • Натомість російська компанія подала позов до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та "Державного ощадного банку України".
  • Там намагалися переконати суд в тому, що реєстрація "Ощадбанком" ТМ "Сбербанк" в Україні нібито порушила права "Сбербанку Росії". Втім, безуспішно.