Про це повідомляє Reuters.

Згідно з інформацією видання, BAML наголосив, що сценарій, який передбачає санкції США щодо суверенного боргу, є малоймовірним, а також передбачив, що у випадку його здійснення влада Росії швидше за все зможе впоратися з наслідками.

Читайте також: У США заявили про просування вперед щодо санкцій проти Росії

Відзначається, що на нерезидентів у цілому припадає трохи більше 51 мільярда доларів на ринку російського суверенного боргу: їх частка у зовнішньому державному борзі складає 36,6% (14,5 мільярда доларів), у внутрішньому, тобто в облігаціях федеральної позики, – 33, 2% (37,2 мільярда доларів).

"Тиск може бути істотним і, ймовірно, залежатиме від масштабів введених санкцій. Зокрема, спроба повністю відрізати Росію від зовнішніх ринків капіталу може спровокувати відновлений попит (на тверду валюту), аналогічний сплеску такого попиту в кінці 2014 року", – мовиться у заяві BAML.

На думку аналітиків, ефект відчуватиметься найбільше на рублі, у можливому повторенні 2014 року, коли Центральний банк Росії витратив мільярди, захищаючи валюту, різко підвищив процентні ставки і врешті-решт дозволив їй плавати.