Серед основних партнерів "Рособоронекспорту" Ісайкін, зокрема, назвав Індію, Венесуелу, країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Зокрема, на Азіатсько-Тихоокеанський регіон припадає 43% від загального обсягу поставок. Другим за значенням регіоном були Близький Схід і Північна Африка - 24% від загального обсягу поставок, Латинська Америка - 14%. "У 2011 році вдалося збільшити експорт продукції військового призначення в країни-учасниці СНД, - повідомив Ісайкін. - Частка цих країн склала 10%".

Глава "Рособоронекспорту" повідомив, що обсяг портфеля замовлень підприємства зберігається на рівні 33 - 35 мільярдів доларів. "Це - жива цифра, вона постійно змінюється, - зауважив він. - У 2012 - 2013 роках збережеться тенденція на підтримку портфеля замовлень у цьому ж діапазоні".

При цьому, збитки "Рособоронекспорту" через ембарго на поставки зброї Лівії склали близько чотирьох мільярдів доларів, повідомив глава компанії Анатолій Ісайкін.

"У нас були укладені контракти на два мільярди доларів. На таку ж суму могли бути підписані нові контракти, - пояснив Ісайкін. - Таким чином через введення ембарго ми втратили близько чотирьох мільярдів доларів".

Говорячи про перспективи військово-технічного співробітництва з Лівією Ісайкін повідомив: "Після скасування ембарго ми вийдемо на переговори з новою владою цієї країни, і тільки потім можна буде сказати, чи будуть виконуватися укладені контракти і підписуватися нові. Особливих ілюзій ми не маємо, оскільки країні треба відновлюватися, але такі переговори ми плануємо".