Про перспективи зростання тарифів на електроенергію на брифінгу розповів прессекретар президента Сергій Никифоров.

Дізнайтеся більше Нові тарифи на газ, правила в'їзду та електронні паспорти: що змінилося з 1 серпня

Тарифи на електроенергію: що чекає на українців

Від імені президента ще раз хочу наголосити на тому, що різкого підняття тарифів на електроенергію, яким зараз активно намагаються залякувати, не буде,
– зазначив Никифоров.

Він запевнив, що для багатьох його не буде взагалі. І це – принципова позиція президента. "Зеленський прекрасно розуміє, що є верстви населення, для яких навіть нинішні тарифи є завеликими та непосильними", – наголосив речник глави держави.

За його словами, наразі уряд та Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, опрацьовують питання, якою саме має бути система сплати за електроенергію та ціни.

"Рада з нацбезпеки й оборони виділила на це певний час. Я думаю, що до Дня Незалежності побачимо, хто і скільки має платити", – заявив Никифоров. Однак уточнив, що це може статися і раніше.

Ситуація на енергетичному ринку

Никифоров також додав, що і Зеленський, і члени РНБО пильно стежать за ситуацією на енергетичному ринку в контексті підготовки до опалювального сезону.

А будь-які намагання гравців у цій царині розбалансувати енергетику отримають жорстку відповідь від держави.

Питання вартості електроенергії: останні новини

  • Раніше Кабмін продовжив дію постанови про спеціальні обов'язки учасників ринку електроенергії.
  • До 31 серпня діятиме тариф на електроенергію для населення на рівні 1,68 гривні за кіловат-годину. Уряд продовжує дію ПСО з квітня.

Брифінг Сергія Никифорова: дивіться відео