Учасники конкурсу "Кращий приватний інвестор" доводять своїм досвідом - що це не міф, а справжнісінька реальність. Результати учасника під ніком egregor вражають. За тиждень його дохід склав +58,27%, що дозволило йому піднятися з 60 на 2 місце в загальному заліку.

Egregor торгує переважно ф'ючерсом на Індекс UX і здійснює по кілька операцій на день.

Учасник, Sash за тиждень збільшив свій торговий рахунок більш ніж на +25% і піднявся з другого на перше місце. На третій позиції zeves, який заробив понад +33% за п'ять торгових днів. Ці ж учасники є головними претендентами на перемогу в номінації "Найкращий трейдер термінового ринку".

Тим не менш, однозначних лідерів у Конкурсі поки немає. Лідер минулого тижня, ZAMICAS, за підсумками цього тижня опинився на 13 місці з результатом в +27,74%.

"Учасники то злітають до вершин турнірної таблиці, то їх вибиває з ТОП - 10. Так, різниця між Sash (прибутковість +68,98%) і найближчими суперниками egregor (прибутковість +56,06%) і zeves (прибутковість +54,63%) несуттєва. У зв'язку із збільшенням волатильності ринку, все може сильно змінюватися, - коментує хід конкурсу Дмитро Вербицький. - Дуже ліквідним інструментом залишається ф'ючерс на Індекс українських акцій, улюблений інструмент скальперів. На терміновому ринку найкраще можна скористатися сформованою ситуацією, швидко входити в ринок і закривати позиції. Лідирують, і, на мою думку, мають всі шанси виграти саме учасники, які торгують на терміновому ринку".

У категорії "Найприбутковіший трейдер" лідирує учасник під ніком GVV, за період проведення конкурсу він зумів збільшити свій портфель більш ніж на 48 тис. грн. Примітно, що більше 70% угод цей учасник здійснює з акціями, хеджуючи свої позиції за допомогою ф'ючерсу на Індекс UX. У процентному співвідношенні результат GVV за тиждень склав +46,48%, що дозволило зайняти цьому учаснику 5 місце в загальному рейтингу конкурсантів.

Досвід і продумана стратегія дають можливість RSC86 показувати хороші результати при торгівлі акціями і на падаючому ринку. Так, цей учасник 100% операцій проводить на фондовому ринку, а його дохід при цьому становить 17 тис. грн. або +7,39%. На третьому місці robot_sergey - 15 тис. грн. або +20,11%.

На звання кращого тредера на фондовому ринку претендують учасники: CPT, який зайняв 4 місце в загальному заліку з результатом +48,49%, JohnConnor +29,85% та Juvman +7,94%.

robot_Alex80 вирвався на першу позицію в номінації "Найкращий трейдер-робот" (+31,32%), а лідер минулого тижня, robot_ds, з результатом +29,6% опустився на третю позицію. На другому місці - robot_russ + 30,87%.

Конкурс "Кращий приватний інвестор", який організовується "Українською біржею" - це єдиний в Україні біржовий конкурс серед приватних інвесторів, завдяки якому будь-який бажаючий може спробувати свої сили в трейдингу.