Про це він повідомив сьогодні на зустрічі з учасниками міжнародного молодіжного форуму "Іристон-2011".

За словами президента, разом з проектом надання земельних ділянок козацтву з тим, щоб воно заселяло порожні території і розвивало там господарство і оборону, є надії на залучення "додаткових інвестицій і початок відновлення економіки республіки шляхом співпраці з російськими бізнесменами, яким буде виділятися земля в оренду під підприємства строком на 99 років".

"Я вперше говорю про це на зустрічі з вами. Досі я ще не озвучував ці плани, але не сумніваюся, що мене підтримають", - підкреслив Кокойти.

Заявивши, що Південна Осетія і Росія повинні стати союзною державою, президент висловив "велику подяку кожному суб'єкту Російської Федерації за надану підтримку і допомогу", повідомляє південноосетинської інформаційне агентство "РЕС".

"Події серпня 2008 року ніколи не забудуться, їх не викреслити. Але ці події згуртували народи Південної Осетії і Росії, вони поріднили нас. Ми зробимо все можливе, щоб у нас вийшов надійний союз з Російською Федерацією. Ми покажемо, як треба боротися за цінності , які відстоювали наші предки. Це буде нелегко, але ми готові до того, що потрібно боротися за наш союз", - цитує агентство Кокойти.