Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Закон № 222-VIII від 2 березня 2015 року регулює суспільні відносини у сфері ліцензування видів господарської діяльності, визначає виключний перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, встановлює уніфікований порядок їх ліцензування, нагляд і контроль у сфері ліцензування, відповідальність за порушення законодавства у цій сфері.

Як обіцяє президентський сайт, закон суттєво спростить порядок отримання ліцензій, зменшить кількість видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, що дозволить підвищити рейтинг України за класифікацією Світового банку через утворення більш сприятливих умов розвитку підприємництва та зростання інвестиційної привабливості України.

"Прийняття цього Закону є дуже важливим для бізнесу та для економіки України в цілому. Закон суттєво обмежить можливості для корупції у сфері ліцензування, сприятиме підвищенню позицій України у міжнародних рейтингах, а також стимулюватиме розвиток підприємництва та надходження інвестицій в економіку", — прокоментував заступник глави Адміністрації Президента, секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко також підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства".