Українською владою будуть застосовані всі важелі, які знаходяться в її розпорядженні. Юридичні важелі. Ви знаєте, що зараз завершується підготовка позовів в цілу низку міжнародних судових інстанцій,
- заявив Порошенко сьогодні на брифінгу.

Він зазначив, що суттєві підстави для оптимізму дає нам та обставина, що Генасамблея ООН уже підтримала українську позицію сотнею голосів. За його словами, Україна буде відстоювати повернення Криму у міжнародному суді ООН, в Стокгольмському арбітражі та в Міжнародному суді прав людини в Страсбурзі. Окрім того, будуть підготовлені позови щодо майнових питань і порушення морського права.

Читайте також: Порошенко хоче зміни формату АТО на Сході України

“Не в останню чергу ми маємо перемогти економічні змагання. Я під час виборчого туру достатньо багато часу провів на Херсонщині, можу вам стверджувати, що буду щасливий, коли по цей бік адміністративного кордону, за Чонгаром, фермер на Херсонщині буде мати більший дохід, значно менші ціни, буде мати демократію, свободу, буде мати право подорожувати по Європейському Союзу без віз, буде мати велику кількість туристів на узбережжі в Херсонській області. А по той бік буде незрозумілий статус незрозумілих громадян, відсутність туристів, відсутність демократії, захмарні ціни”, - зазначив народний депутат.

Він наголосив, що не останню роль тут будуть відгравати “міжнародна солідарність і міжнародна координація сил наших партнерів по відновленню статусу-кво нашої країни”.

Читайте також: Порошенко не збирається звільняти Яценюка

“І врешті-решт коли ми виграємо змагання за розуміння кримчан, це буде ключовим елементом нашого повернення Криму”, - підсумував політик.