За словами фахівців, такий механізм взаємодії зручний, як для банків, так і для самих клієнтів. Простота у використанні та багатофункціональність пакетних послуг дозволяє фінустановам нової генерації нарощувати клієнтську базу. Натомість, українці отримують широкий набір банківських послуг за більш вигідною ціною.

Читайте також: Порада банкіра: банки впроваджують нові способи захисту своєї продукції

Голова комітету економістів України Андрій Новак говорить, що кожен банк, який має свій інструментарій буде його використовувати максимально ефективно.

"Пакетні умови, де є не просто відсоток по депозиту, а до нього додаються ще ціла низка додаткових послуг, яких комерційний банк готовий надати своєму клієнту. Це є нормально, Україна рухається до загальноєвропейських тенденцій, до тенцій в цивілізованих, розвинутих країнах", – зазначив він.

Директор департаменту розвитку карткових продуктів Union Standard Bank Сергій Чернов розповів, що пакет Everyday є флагманським продуктом банку.

"Він містить у собі цілий ряд переваг. Серед яких, я першим б виділив кешбек 4% на будь-яке паливо, на будь-якій АЗС світу. Що важливо, що ми не обмежуємо клієнта якимись незначними сумами, виплачуємо до 5 тисяч гривень. Друга важлива перевага це значні відсотки на залишок, які ми також виплачуємо реальними грошима – це 15% річних. Важливим компонентом також є автоасістенс, Тобто технічна та юридична підтримка, інформаційна підтримка автомобіліста в будь-яких ситуаціях де б вона не перебувала по території України", – сказав Сергій Чернов.

За його словами, пакети послуг змінюватимуться залежно від потреб клієнтів. Він підкреслив, що найближчим часом банк, може розширити перелік категорій торговців, яким будуть надавати кешбек.

"Пакет ніколи не буде статичним. Змінюються потреби людей , змінюється ситуація в країні і ми обов'язково зробимо так, що б наші клієнти завжди вигравали", – резюмував співробітник Union Standard Bank.

Вигода для клієнта від користування пакетними послугами –економія часу. Відтепер, не потрібно ходити щоразу до банку, укладати численні договори на отримання різних послуг. Крім того, фінансові та супутні інструменти, що включено до конкретного типу пакету підбираються персоніфіковано, з урахуванням потреб клієнтів.