Так, учасник Конкурсу "Кращий приватний інвестор" під ніком katan, що торгує виключно ф'ючерсами, збільшив свій результат практично вдвічі: з 41,98% до 80,19%. За підсумками тижня він зайняв друге місце.

Прикладу katan у виборі інструментів слідує більша частина учасників, які увійшли до топ-20, підтверджуючи ефективність використання інструментів термінового ринку. Але, в теж час, необхідно відзначити, що лідер тижні, CPT, показує стабільно позитивний результат, торгуючи виключно на фондовому ринку.

Конкурсний тиждень вніс свої корективи в розстановку сил учасників:

"За підсумками минулого тижня Конкурсу "Кращий приватний інвестор", вже більше 400 трейдерів беруть участь у боротьбі за перше місце. Згідно з результатами торгових операцій з 15 по 19 жовтня 2012 лідируючі позиції займає учасник з ніком CPT, прибутковість якого понад 85%. На другому місці закріпився учасник katan з прибутковістю +80,19%. Третє місце дісталося учаснику Кушаков з прибутковістю +80,12%", - коментує хід конкурсу ризик-менеджер Dragon Capital Дмитро Михайлусенко.

"У топ-10 увійшли учасники, прибутковість яких становить не менше 45%. Троє завершили тиждень з прибутковістю на рівні 80%, 1 учасник продемонстрував доходність у 70% і ще один на рівні 60%. Решта учасників за підсумками торгових операцій показали прибутковість на рівні 50%", - говорить Дмитро Михайлусенко.

GVV продовжує лідирувати в номінації "Найприбутковіший трейдер", за тиждень цей учасник збільшив свій портфель майже на 20 тис. грн, на другому місці robot_sergey з результатом +35,17%, на третьому - RSC86 +7,17%.

"Хочеться відзначити учасника Конкурсу від Dragon Capital, який торгує під ніком robot_sergey - він зміг за тиждень вирватися вперед і зайняти друге місце по доходу. За словами самого учасника, він проводив практично мінімум угод, і велика частина його позицій є "короткими", які він поки не збирається відкуповувати. robot_sergey починав торгувати з сумою в 79 531 грн. . Та з початку конкурсу він збільшив свій рахунок на 27 973 грн, або на 35%", - коментує фахівець Dragon Capital.

У категорії "Найкращий трейдер-робот" також відбулася ротація лідерів. У першу трійку лідерів вирвалися: robot_Collapse +53,11% - перше місце, robot_sergey + 53,17% - друге місце, robot_stels + 34,24%. Крім того, robot_Collapse зміг суттєво покращити свою позицію в загальному заліку. Так, за тиждень він піднявся з 23 місця на 6, торгуючи ф'ючерсами на індекс UX.

"З 457 учасників 101 показують позитивний результат, 63 учасника ще не визначилися з подальшим спрямуванням ринку, і поки не проявляють жодної активності, 291 учасник активно намагається повернути власний портфель до початковим значенням", - підсумував пан Михайлусенко.

З кожним днем ​​охочих поборотися за призовий фонд, який в цьому році перевищує 300 тис. гривень, стає все більше. Приєднатися до конкурсної боротьби можна до 31 листопада 2012 року.