Метро з 15 липня коштуватиме 5 гривень, а всі види наземного транспорту – автобус, тролейбус, трамвай та фунікулер – 4 гривні. "Підскочить" в ціні й міська електричка.

Читайте також: Комуналка, продукти, проїзд: що подорожчає з 1 липня?

Втім, власникам пластикових карт вдасться трохи заощадити на поїздках. При поповненні карти на 10-19 поїздок вартість 1 жетона метро складе 4,9 грн, а у випадку завчасної покупки 50 поїздок – 4,5 грн. Вартість разового квитка на міську електричку складе 7 гривень. Як пояснили в адміністрації Києва, ціни на проїзд підвищують вимушено – для підтримки муніципальних столичних підприємств.

А для незадоволених таким станом речей радник першого заступника голови КМДА Василь Яструбинський роз'яснює, що тарифи на проїзд могли бути ще вищими. Яструбинський зазначив: економічно обґрунтований тариф становить 6,64 грн за користування метрополітеном і 6,91 грн за проїзд в наземному транспорті.

Читайте також: КМДА озвучила обґрунтований тариф за проїзд у наземному транспорті

Чи подорожчають київські маршрутки – наразі невідомо, однак приватні перевізники зазвичай не відстають від муніципальних. Втім, востаннє (в січні поточного року) маршрутки зросли в ціні з іншої причини – через збільшення мінімальної зарплати. Це на нас, до речі, чекає також.

Подорожчання проїзду в Києві: ціни на метро, автобус, тролейбус, трамвай та фунікулер