Про це повідомив генеральний директор підприємства Енвер Цкітішвілі на зустрічі міністра інфраструктури Володимира Омеляна з представниками бізнесу в Американській торговельній палаті України, повідомляє uaprom.info.

"У цілому транспортна складова в структурі собівартості нашої готової продукції становить близько 10-12% залежно від сортаменту. Це зумовлено тим, що комбінат витрачається не тільки на відвантаження прокату, а й на постачання сировини на підприємство. Природно, таке значне підвищення залізничних тарифів призведе до суттєвого зростання собівартості готової металопродукції", – сказав Цкітішвілі.

У свою чергу міністр В. Омелян був здивований такими даними, оскільки, за його словами, директор УЗ інформує міністерство про те, що транспортна складова в структурі собівартості прокату не перевищує 3%.

Нагадаємо, напередодні В. Омелян зустрівся з представниками бізнесу в Європейській бізнес-асоціації, які висловили своє незадоволення ініціативою "Укрзалізниці" підвищити вантажні залізничні тарифи. Тоді міністр зазначив, що якщо перезавантаження топ-менеджменту в держмонополії буде затягуватися, то підвищувати залізничні тарифи на 22,5% з 1 жовтня не можна.