Близько сотні компаній з Донбасу представляють свої досягнення на бізнес-виставці малих та середніх підприємств "Cхід-Eкспо–2017".

"В нас натуральна вовна. Випускаємо пончо, випускаємо пальта, светри. В нас згуртований, дружний колектив. Кожен з працівників цінує свою роботу і любить продукт, який випускає", – сказала власник підприємства з виробництва трикотажного одягу Олена Німаніхіна.

"Ми почали виготовляти сировяли. Але це все ще не на промисловому рівні. Зараз ми отримати грант "Донецький Куркуль" та будемо будувати сироварню", – розповів власник м`ясопереробного підприємства Сергій Свириденко.

Представити успішні проекти допомогла програма розвитку ООН. Під час виставки підприємців Донбасу також навчатимуть відкривати нові ринки збуту, сприятимуть налагодженню бізнес-зв`язків, проводитимуть тренінги, консультації та запрошуватимуть на майстер-класи представників відомих міжнародних організацій.

"Сьогодні жителі Донбасу приїхали не для того, щоб отримувати подарунки і благати про допомогу, а для того, щоб демонструвати свої досягнення. Як і наші партери, вважаю, що лише бізнес, робочі стосунки, різні бізнес можливості можуть привести Україну до успіху", – зазначив директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра.

Виставка триватиме два дні. Найкращі бізнес-проекти будуть відзначені спеціальними нагородами організаторів заходу.