Відповідне розпорядження уряд ухвалив 20 серпня. До того тимчасово виконуючим обов'язки голови правління ОГХК був Артур Сомов.

До теми Уряд планує продати держкомпанію щонайменше за 3,7 мільярда гривень

Уряд змінив тимчасового голову правління ОГХК

У розпорядженні уряду мовиться, що Кабмін погодитися з пропозицією Фонду державного майна щодо тимчасового покладення виконання обов'язків голови правління акціонерного товариства "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" на члена правління товариства Єгора Перелигіна.

До речі, на початку липня Денис Шмигаль анонсував перший за останні 15 років прозорий аукціон з великої приватизації – на продаж виставили акціонерне товариство "Об'єднана гірничо-хімічна компанія".

До речі, згідно з інформацією Фонду держмайна, компанія займається:

  • розробкою титано-цирконієвих родовищ;
  • виробництвом рутилового, ільменітового та цирконового концентратів;
  • а також наданням послуг зі збагачення концентратів.

Філії компанії на Дніпропетровщині та Житомирщині ведуть видобуток та збагачення титанових руд в Україні і є одними з найбільших у світі видобувачів цих копалин.

Коротко про приватизацію "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії"

  • 7 липня на засіданні уряду прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Фонд держмайна вже оголосив про старт подачі заявок інвесторами про участь в аукціоні з приватизації АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія".
  • Конкурс має відбутись 31 серпня. Стартова ціна – 3,7 мільярда гривень. Однак прем'єр вважає, що вона має значний потенціал для зростання.
  • Попередньо відомо, що на "Об'єднану гірничо-хімічна компанія" претендували 13 потенційних покупців із різних країн.