Такі показники оприлюднили станом на 7 годину ранку 5 жовтня. Про це повідомили в "Укртрансгазі".

Зауважте Україна наполягатиме на збереженні транзиту на мінімум 15 років, – Шмигаль

В українських підземних сховищах зменшується кількість газу

Станом на ранок 5 жовтня 2021 року, загалом обсяг газу в усіх в підземних сховищах країни становить 18 875,93 мільйона кубометрів,
– мовиться у повідомленні.

Цей показник є значно меншим за аналогічний період минулого року. Адже, станом на 1 жовтня 2020 року, обсяг газу в підземних сховищах країни становив 27,9 мільярда кубометрів та був рекордними за 10 років.

До речі, востаннє в підземні сховища країни закачували газ на початку жовтня. Станом на 2 жовтня, мовилось про 0,61 мільйона кубометрів. Станом на ранок 4 жовтня, обсяг газу становив 18 875,94 мільйона кубометрів.

Коротко про газ у підземних сховищах України

  • Станом на 4 жовтня, Україна тимчасово призупинила закачування газу в підземні сховища (ПСГ). Причина у погодних умовах та обсягах споживання природного газу.
  • "Укртрансгаз" може відновити постачання при зміні температурного режиму. Однак у компанії пояснили, що накопичених обсягів достатньо для стабільного проходження опалювального сезону.
  • Радниця голови "Нафтогазу" з міжнародних питань Світлана Заліщук розповіла, що Україна закачувала у підземні газосховища газ весну і все літо. Вона запевнила, що газу закачали навіть на 2 мільярди більше за показник, який уряд поставив для "Нафтогазу", аби безпечно пройти зиму.