Про надання коштів стартапам буде оголошено в середу, 25 березня, пише PYMNTS.com. Однак у Міністерстві фінансів Франції поки не назвали точну суму фінансової допомоги.

Читайте також: Як у США допомагатимуть населенню й бізнесу в умовах пандемії: ФРС анонсувала низку програм

Коронавірус стрімко поширюється у Франції. Зокрема, у європейській країні зафіксовано понад 1000 смертей від COVID-19. У зв’язку з цим уряд змушений був ввести жорсткий карантин у державі, заборонивши людям покидати свої домівки без необхідності.

Пакет допомоги стартапам буде виділено в межах співпраці Міністерства фінансів країни і державним інвестиційним банком Bpifrance.

Цікаво: Світова криза через коронавірус: що чекає економіку Європи у 2020 році

Ще до спалаху коронавірусу кількість стартапів у Франції зростала. Президент Еммануель Макрон планував встановити новий рекорд за числом компаній-єдинорогів у країні. Станом на сьогодні є лише п’ять французьких стартапів, які оцінені в понад 1 мільярд доларів. Макрон хотів би, щоб їхня кількість збільшилася до 25 до 2025 року.

Зараз уряд Франції спрямовує свої сили на стримування темпів падіння економіки. Виконавчий директор Bpifrance Ніколя Дюфурк назвав поточну ситуацію в країні "фінансовим інфарктом". Французький уряд також планує виділити 300 мільярдів євро у вигляді державних кредитів.

У Німеччині стартапери теж ведуть переговори з владою щодо виділення фінансової допомоги в умовах поширення коронавірусу. Торговельна асоціація Німеччини (HDE) прогнозує збитки на мільярди євро у своїй сфери.

Коронавірус
Що потрібно знати про коронавірус / Інфографіка 24 каналу