У зв'язку з неможливістю здійснення банківської діяльності в рамках чинного законодавства України на території Автономної Республіки Крим... з 6 травня 2014 Ощадбанк припинив будь-які банківські операції в Криму і закриває філію – ​​Кримське республіканське управління, – сказано у повідомленні.

Кредитно-фінансова установа має намір відстоювати і захищати у міжнародних інстанціях свої майнові права та інтереси, які грубо порушили в результаті окупації АР Крим Російською Федерацією.

В Ощадбанку повідомили також, що кримські вкладники зможуть отримати свої вклади у відділеннях банку в інших областях України. Про порядок виплат банк повідомить окремо.

Тимчасове закриття Кримського республіканського управління жодним чином не вплине на стабільність роботи відділень Ощадбанку і виконання ним зобов'язань перед клієнтами в інших регіонах України, – заявили в установі.

Керівництво банку гарантувало працевлаштування тим своїм працівникам, які погодяться переїхати на материкову частину України.

Відомо, що Нацбанк заборонив банкам України здійснювати діяльність в Криму до завершення російської окупації.

Нагадаємо, кілька днів тому Ощадбанк вирішив призупинити роботу всіх своїх відділень у Слов'янську і Краматорську "з міркувань безпеки персоналу у зв'язку з активною фазою АТО" у цих містах.