У цьому впевнений віце-прем'єр-міністр та міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко, передає УНІАН.

"Україна споживає 18 мільярдів кубометрів газу тільки в житловому секторі. Ми бачимо перспективу скорочення вдвічі", – зазначив Зубко.

На його думку, цьому суттєво може посприяти розвиток в нашій країні відновлюваної енергетики, а також проведення заходів з енергоефективності.

Читайте також: До опалювального сезону готові на 100%, – Зубко

Зауважимо, що у 2016 році Україна зменшила споживання природного газу на 4% (до 30,3 мільярда кубометрів газу – 24) у порівнянні з 2015 роком.

На початку червня 2017 року депутати прийняли закон "Про Фонд енергоефективності". За ним мають створити організаційну структуру для ефективного використання коштів на термомодернізацію і енергетичну модернізацію житлового фонду.

У проекті бюджету на 2018 рік закладено 1,6 мільярда гривень на програми з енергоефективності. З них 400 мільйонів гривень спрямують на програму "теплих" кредитів, а решту – на фінансування Фонду енергоефективності. Очікується, що частину цих коштів нададуть уряд Німеччини та Європейська комісія.