"Швидше за все буде розширене коло постачальників на російський ринок на предмет небажаності їх поставок на територію нашої країни", - заявив керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко.

Він сказав, що українська сторона не сильно прагне вирішити сирну проблему. "Те, що відбувається у взаєминах, можна характеризувати як демонстрацію активності, але ніяк не бажання якнайшвидшого вирішення питання", - заявив він.

Онищенко пояснив, що Росспоживнагляд незадоволений якістю документів, які надійшли від українських виробників сиру. За його словами, пакет документів був значним за обсягом, але не відповідав національним і міжнародним нормам. "Ми відклали розгляд цих документів, чекаючи офіційних документів від компетентних органів України відповідно до встановленого порядку", - повідомив керівник Росспоживнагляду.

Ще більше у Росспоживнагляді незадоволені тим, що відбувається в середині України. "Ми бачимо посилення вербальної активності, приймаються якісь закони, сенс яких, судячи з коментарів, носить войовничо неконструктивний характер. Звучать коментарі лідерів деяких політичних утворень цієї країни (України). На нашу думку, мета цього - внести перешкоди в технічний формат наведення порядку, який ледве налагоджується, і повністю загальмувати цей процес", - сказав Онищенко.

Нагадаємо, 23 лютого депутати схвалили закон, яким владі надаються можливості запроваджувати економічні санкції у відповідь на дискримінацію вітчизняних товарів за кордоном.