Тим часом вводити якісь сталі обмеження на ціни певних продуктів уряд найближчим часом не планує. Навпаки, хочуть збільшити попит на ту продукцію, яка у дефіциті.

Дізнайтеся Якою буде ціна на електрику для населення з 1 квітня

Водночас втручатися в ринок, встановлювати обмеження на ціни Уряд не планує. Ми будемо стимулювати або підтримувати виробників, щоб збільшити попит там, де є дефіцит, який спричиняє стрибок цін,
– повідомив Денис Шмигаль.

Ціни на продукти виросли незначно

Денис Шмигаль зауважив, що суттєвого зростання цін на продукти наразі не відзначається. Водночас на деякі групи товарів подорожчання таки відбулося: через сезонні фактори та об'єктивні економічні причини.

Якщо порівнювати ціни рік до року і місяць до місяця, в окремих групах продуктів є об’єктивні причини. Шмигаль зазначив: їх розуміють та знають як врегулювати. Однак вводити якісь обмеження цін Кабмін не буде.

Зростання цін на пальне

Також Прем’єр-міністр прокоментував зростання цін на пальне. Він сподівається, що найближчим часом ситуація на ринку пального врегулюють. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства наразі проводить зустрічі з представниками мереж. Так намагаються виявити причини, чому ціни на бензин та дизельне пальне піднялися.

Якщо є якісь змови, якщо є якісь зловживання на цьому ринку, всі контролюючі та перевіряючі органи отримали протокольне доручення Кабінету Міністрів,
– повідомив Денис Шмигаль.