Проце міністр заявив в інтерв'ю каналу Bloomberg TV.

Офіційний представник МВФ Джеррі Райс 23 червня повідомив, що питання чергового перегляду економічної програми України в рамках механізму розширеного фінансування (EFF) поки відсутня в повістках засідань ради директорів Фонду.

Читайте також: МВФ назвав реформи, яких вимагає від України найближчим часом

Місія МВФ, яка працювала в травні в Києві, вказувала вказувала на необхідність технічного доопрацювання відповідних законопроектів і парламентської підтримки пенсійної та земельної реформ, пожвавлення приватизації та антикорупційних зусиль.

Згідно з новим графіком подальших переглядів економічної програми України, затвердженого радою директорів п'ятий транш від МВФ мав надійти в середині серпня.

Довідка: програма EFF має загальний обсягом близько 16,75 мільярдів доларів за поточним курсом з першим траншем в 5 мільярдів доларів спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми. Україна змогла отримати з невеликою затримкою другий транш за цією програмою на 1,7 мільярда доларів на початку серпня 2015 року, після чого виникла тривала пауза в зв'язку з невиконанням ряду умов, політичною кризою і зміною уряду.